Wynajem podnośnika
PODNOŚNIK KOSZOWY. OPERATOR Z UPRAWNIENIAMI
Wynajem podnośnika Oferujemy wynajem podnośnika koszowego AUTEL 195CL na sam IVECO 1998  masa własna do/3,5t. Wysięg pionowy19,5m, boczny 8m. Podnośnik wynajmujemy wraz z operatorem posiadającym aktualne uprawnienia. Oferujemy profesjonalną obsługę podnośnika przy wszelkiego rodzaju pracach na wysokości. Tutaj mogą Państwa zapoznać się z naszym cennikiem. Nasze ceny podlegają negocjacjom. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.
Cennik podnośnika
Czyszczenie dachów
CZYŚCIMY DACHY, RYNNY, RURY SPUSTOWE.
Czyszczenie dachów Nasza firma zajmuje się oczyszczaniem dachów oraz zewnętrznych systemów elewacyjnych na wysokościach. Oferujemy kompleksową usługę pracy na wysokości. Oferujemy czyszczenie dachów z zaległości śniegu, oczyszczanie udrażnianie rynien rur spustowych z zanieczyszczeń . W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.
Obcinarka wysokich drzew
DZIĘKI NAM ZDOBĘDZIESZ WIĘCEJ DZIENNEGO ŚWIATŁA.
Obcinarka wysokich drzew Zajmujemy się przecinaniem wysokich drzew jak także usuwaniem z nich wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Jeżeli drzewo jest pełne starych suchych gałęzi usuniemy je aby wyglądało ładniej. Jeśli zbliża się do kabli energetycznych zapobiegniemy ewentualnej awarii. Obcinka drzewa to też zwiększenie ilości światłą dziennego które aktualnie zasłania rozrośnięte drzewo. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.
Prace na wysokości
MONTAŻ WSZELKICH KONSTRUKCJI, REKLAM.
Prace na wysokości Zajmujemy się montażem i demontażem wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Pomagamy wznosić konstrukcje wymagające zachowania komfortu pracy na wysokości. Nasza pomoc na pewno przyda się też w przy montażu wszelkiego rodzaju reklam oraz wszelkich urządzeń na wysokości. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.
PODWIESZANIE INSTALACJI ŚWIĄTECZNYCH
ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ W TWOIM BIURZE LUB DOMU.
Obcinarka wysokich drzew Zajmujemy się instalacją wszelkich instalacji świątecznych na balkonach, dachach oraz wysokich drzewach. Jeżeli chcą aby okolica Państwa domu lub biura cieszyła czy świątecznym nastrojem – zapraszamy do kontaktu.